Masalskis_portretas

Teatro sąjungoje – Valentinas Masalskis ir jo mokiniai

Gegužės 23 d., (pirmadienį), 18 val. Teatro sąjungoje pirmą kartą pasirodys jauniausi Klaipėdos universiteto Menų fakulteto aktoriai, vadovaujami žinomo šalies menininko ir pedagogo Valentino Masalskio.

Valentinas Masalskis per keturiasdešimt karjeros metų sukūrė daugybė išskirtinių vaidmenų, spektaklių, užaugino aktorių kartą ir paklojo tvirtus pagrindus Klaipėdos Jaunimo teatrui. Tačiau šį kartą Valentinas Masalskis sostinės publikai norės papasakoti ne apie asmenines profesines patirtis, nuveiktus ir esamus darbus, o apie šiandienos jaunąją aktorių kartą.

Pirmoje vakaro programoje pirmo kurso aktorinio meistriškumo specialybės studentai kamerinėje Teatro sąjungos erdvėje pristatys pasirodymą pavadinimu „Pirmas žingsnis“. Visus metus, žingsnis po žingsnio mokydamiesi aktoriaus profesijos pagrindų jaunieji menininkai parodys darbo su žinomu pedagogu rezultatus.

Antroje vakaro dalyje Valentinas Masalskis drauge su savo studentais kvies susirinkusiuosius į atvirą diskusiją. Kels esminius klausimus apie šiandienos teatro problemas, apie atotrūkį tarp jaunosios ir vyresnės kartos ir jauno menininko perspektyvas.


'Teatro sąjungoje – Valentinas Masalskis ir jo mokiniai' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos