index

Lietuvos teatro sąjungoje žinomo solisto R. Urbiečio kūrybos vakaras

Gegužės 14 d. (pirmadienį), 18 val. Lietuvos teatro sąjungoje pirmą kartą kūrybos vakarą surengs Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas Ramūnas Urbietis. Kartu su dainininku pasirodys jo scenos bendražygė, sopranas Kristina Siurbytė. Atlikėjams akomponuos pianistė Rūta Blaškytė, vakarą ves profesorius Tomas Ladiga.

Ramūnas Urbietis gimė ir augo Gilvyčiuose, Šiaulių rajone. Meilę muzikai įskiepijo šeima – tėvelis buvo balsingas, grojo armonika, o mamos lopšines solistas atsimena iki šiol.  Baigęs pirmą dainavimo kursą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, R. Urbietis buvo įstojęs ir į Jono Vaitkaus ir Anželikos Cholinos aktorių šokėjų trupę. Bet suderinti mokslus buvo sudėtinga, tad po pusmečio teko apsispręsti. Ramūnas, žinoma, pasirinko dainavimą.

 

Aut. Linas Butkevičius

Šiandien atlikėjas yra Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas, sukūręs virš trisdešimt vaidmenų. Jis kviečiamas dainuoti Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, Panevėžio muzikiniame teatre, įvairiose miestų šventėse, valstybinių švenčių minėjimuose.

2015 m. už E. Danteso vaidmenį miuzikle „Grafas Montekristas“ ir Aristido vaidmenį operetėje „Balius Savojoje“ įvertintas Kauno teatralų apdovanojimu – „Fortūnos“ prizu. R. Urbietis sukūrė daug ir skirtingų personažų, tačiau sako neprisirišantis prie vieno tipažo. „Būdamas scenoje, esu tas, kas parašyta natose, kas autoriaus sumanyta. O kitą dieną jau esu kitas. Nenoriu būti vieno plano atlikėjas“.

Ne vienas televizijos žiūrovas įsiminė skambų R. Urbiečio baritoną Lietuvos nacionalinės televizijos auksinio balso konkurse „Triumfo arka“, kuriame jis sėkmingai pasirodė.

1044802_403685366406666_492114561_n

Ruošdamasis savo pirmam susitikimui su publika Lietuvos teatro sąjungoje R. Urbietis parengė įvairiapusišką programą. Pirmadienio vakarą skambės arijos iš įvairių operų, operečių ir miuziklų. Scenoje drauge pasirodys ir viena populiariausių Kauno valstybinio muzikinio teatro solisčių, daugybės apdovanojimų laureatė Kristina Siurbytė. O apie svarbius ir reikšmingus R. Urbiečio kūrybinius kelius ir etapus pasakos bei patį dainininką kalbins pagrindinis Kauno valstybinio muzikinio teatro bosas, VDU Muzikos akademijos, Dainavimo katedros vedėjas, profesorius Tomas Ladiga.

 

Renginių bilieto kaina – 3 eur. Įsigyti galima renginio dieną prieš pasirodymą.


'Lietuvos teatro sąjungoje žinomo solisto R. Urbiečio kūrybos vakaras' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos