20200813_194619

„Žaldokynėje” Žolinių šventės laukimas!

Vakar, rugpjūčio 13 dieną Lietuvos teatro sąjungos poilsio stovykloje „Žaldokynė“ Šventojoje įvyko vakaras, skirtas artėjančiai Žolinių šventei. Į vakarą susirinkusi publika susitiko su aktoriais Regina Kazlauskaite ir Algimantu Butvilu. Susitikimo metu vyko pokalbiai apie pasiruošimą artėjančiai šventei, skaitymai ir net praktiniai užsiėmimai!
Remdamiesi etnologės, tautosakininkės Gražinos Kadžytės ir gamtos mokslų daktaro Liberto Klimkos tekstais aktoriai R. Kazlauskaitė ir A. Butvilas pasakojo kaip tinkamai pasiruošti ir pasipuošti šiai šventei – skaitė minėtų etnologų tekstus, atskleidė Žolinių šventės pagoniškąją prigimtį ir krikščioniškąją būtį.
Publikos susidomėjimo ypač sulaukė praktiniai patarimai ir pamokymai kaip tinkamai nusipinti vainiką, kokią žolynų puokštę neštis bažnyčion. Na, o aktorės Reginos Kazlauskaitės demonstruotas nuometo rišimas tapo didžiausiu vakaro įvykiu daugeliui jame dalyvavusių.
Kviečiame pasigrožėti renginio nuotraukų galerija.
Teatro sąjungos meno kūrėjų asociacija tęsia mažųjų formų vasaros programą „Žaldokynėje“! Projektą remia Lietuvos Kultūros Taryba


'„Žaldokynėje” Žolinių šventės laukimas!' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2021 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos