portr_giedrius_s

Pašnekesiai su teatro ir kino aktoriumi Giedriumi Savicku

Gruodžio 4 d. 18 val. Lietuvos teatro sąjungoje įvyks susitikimas su teatro ir kino aktoriumi Giedriumi Savicku.

Vienas populiariausių šiandienos aktorių Giedrius Savickas neseniai atliko pagrindinį vaidmenį režisieriaus Oskaro Koršunovo premjeroje „Tartiufas“. Šiek tiek išniręs iš repeticijų ir nepertraukiamų darbų teatre, kine ar televizijoje srauto aktorius surado laiko poezijai. Pirmadienio vakarą teatro sąjungoje susirinkusiems žiūrovams jis skaitys savo mėgiamas poeto Marcelijaus Martinaičio „Kukučio balades“.

„Jį prisijaukinau, jis artimas, jaukus, toks kaip ta Sent Egziuperi Mažojo Princo prisijaukinta lapė. Yra tokių kūrinių, kaip „Skrydis virš gegutės lizdo“, kai tu gali juoktis ir verkti, žiūrėt į tai kaip į komediją ir tragediją. Man patinka žmonės, kurie verkia su šypsena“, – apie pasirinktą kūrinį pasakojo aktorius.

Kaip visada, atviras, tiesus, šiltas ir nuostabaus humoro jausmo Giedrius Savickas papasakos savas istorijas iš teatro ir gyvenimo užkulisių. Jis labai tikisi, kad su atėjusiais į jo vakarą žiūrovais drauge sukurs įdomius pašnekesius, kuriuose netruks ir nuoširdaus juoko. „Aš toks gimiau ir nieko nepadarysiu. Nemeluosiu sau, neslėpsiu savęs ir negniaušiu savyje juoko. Man patinka, kai žmonės juokiasi, man patinka juoktis ir juokinti kitus“, – pripažįsta aktorius Giedrius Savickas.

 

Renginio bilieto kaina – 3 eur. Įsigyti galima renginio dieną prieš pasirodymą.


'Pašnekesiai su teatro ir kino aktoriumi Giedriumi Savicku' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2021 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos