5463585852b12

Paskutinis rudens sezono renginys: aktoriaus A. Bialobžeskio poezijos vakaras

Lapkričio 28 d., 18 val. Lietuvos teatro sąjungoje įvyks paskutinis rudens sezono renginys. Žvarbų pirmadienio vakarą vilniečius šildys poetų Paulio Širvio ir Jono Strielkūno eilės, kurias primins aktorius Andrius Bialobžeskis.

Vienas mėgstamiausių Lietuvos skaitovų, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatas, Valstybinio Jaunimo teatro aktorius Andrius Bialobžeskis jau daug metų yra neabejingas poezijai, ruošia įvairias poezijos, muzikos programas, gilinasi į skaitovo meno subtilybes. Aktorius įsitikinęs, kad poezija aktorystei – geras urvas. „Niekaip nesutikčiau, kad dabar poezijos žmonėms nereikia. Juk poezijos ateina paklausyti tie žmonės, kuriems jos, o ne šou reikia, todėl neįprastų skaitymo formų neieškau. Eilėms atiduodu daugiau energijos. Su teatru yra kitaip, nes tai kaip sportas, o poezija – man kaip kalnas, visada įdomus.“

Kūrybos vakarui aktorius parinko savo mėgiamiausių rašytojų – P. Širvio ir J. Strielkūno eiles. Aktoriui peotų kūryba labai artima, todėl kažkurio vieno išskirti nenorėjo. Net gi pats Paulius Širvys yra sakęs, jog po savęs lietuvių poezijoje palieka įpėdinį – Joną Strielkūną.

Į poezijos vakarą susirinkę žiūrovai galės pateikti klausimų. Į visus juos aktorius pažadėjo nuoširdžiai atsakyti. „Nemėgstu poezijos skaityti nuo scenos. Geriau, kai esu arčiau žiūrovų. Labai gera savijauta būna po to. Laisvumas. Pakylėjimas“, – prisipažįsta menininkas.


'Paskutinis rudens sezono renginys: aktoriaus A. Bialobžeskio poezijos vakaras' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2021 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos