Juozas_Emilija_Gabriele

Kviečia gegužės mėnesio renginiai!

Viltingai laukiame sugrįžtančių žiūrovų!
Labai laukiame gyvenimo scenoje!
Gegužės mėnesį kviečiame apsilankyti Teatro sąjungos kiemelyje:
24 d., 18.00 val.Literatūrinis vieno aktoriaus spektaklis AŠ PAŽINAU KARALIŲ TAVYJE, skirtas Vytauto Mačernio 100 – osioms gimimo metinėms.
Scenarijaus autorius ir atlikėjas – aktorius Petras Venslovas.
AŠ PAŽINAU KARALIŲ TAVYJE – atviras ir nevienalytis monologas iš Vytauto Mačernio eilėraščių, vizijų, sonetų, poetinių citatų, laiškų, išsiskleidžiantis kaip prisiminimas, kaip poeto sąmonės srautas, nusakantis ir aktoriaus interpretaciją, požiūrį į Vytauto Mačernio kūrybą, tragišką likimą.
27 d. 18.00 – Juozas Gaižauskas ir „Šaltinių trio“.
Aktorius, dainų kūrėjas ir rašytojas Juozas Gaižauskas pristatys populiariausių knygų viršūnėse besilaikančią pirmąją savo knygą “Dievas su šlepetėmis”. Susitikimas su autoriumi bus kupinas pasakojimų apie romano rašymo akimirkas ir patirtus nuotykius portugališkajame Šv. Jokūbo kelyje. Renginio metu skambės nuotaikingos “Dievas su šlepetėmis” ištraukos bei autorinės aktorių Juozo Gaižausko, Gabrielės Malinauskaitės ir Emilijos Latėnaitės – susibūrusių į „Šaltinių trio” – dainos. Pavasarišką nuotaiką kurs “Šaltinių trio” grupės gitaros, fleita ir aktorių balsai. Sutikite artėjančios vasaros vakarą kartu su ypatinga knyga, jaukiais pokalbiais ir autorinėmis dainomis! Susitikime!
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Bilieto kaina- 5 Eur.

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba


'Kviečia gegužės mėnesio renginiai!' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos