N. Sabulytė

Į susitikimą “Žaldokynėje” kviečia aktorė Nijolė Sabulytė!

Rugpjūčio 11 dieną 20.00 val. Lietuvos teatro sąjungos poilsio stovykloje „Žaldokynė“ Šventojoje vyks susitikimas su Klaipėdos dramos teatro aktore Nijole Sabulyte. Žinoma aktorė, įsimintinų vaidmenų Klaipėdos dramos teatre kūrėja, “Padėkos kaukės“ už nuopelnus teatrui laureatė (2013), N. Sabulytė Lietuvos žiūrovams yra žinoma ir kaip poezijos skaitovė.
Antradienio vakarą „Žaldokynėje“ žiūrovus ji kviečia pasiklausyti išeivijos poeto Henriko Nagio poezijos. Pasak, aktorės „Henriko Nagio poezija yra ypatinga savo išskirtiniu – ir romantišku, ir skaudžiu Tėvynės ilgesiu. 1944 m. pasitraukęs iš Lietuvos „nenorėjau praleisti viso savo gyvenimo amžino įšalo žemėje“, visą brandųjį savo poeto kūrybinį gyvenimą jis praleido užsienyje – Vokietijoje, JAV, vėliau Kanadoje. Spalio 12 d. minėsime poeto 100-ąsias gimimo metines. Šiai progai ir skiriu šį poezijos vakarą, pavadintą vienu iš poeto eilėraščių „Vasaros vėjuose“.
Atostogaujančius pajūryje, kviečiame atvykti!
Renginys nemokamas, vyks atviroje erdvėje.
Teatro sąjungos meno kūrėjų asociacija tęsia mažųjų formų vasaros programą „Žaldokynėje“! Projektą remia Lietuvos Kultūros taryba


'Į susitikimą “Žaldokynėje” kviečia aktorė Nijolė Sabulytė!' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2021 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos