O65A3681(1)

Aktorė Nomeda Bėčiūtė atskleis Marlene Dietrich gyvenimą

Spalio 5 d., 18 val. Lietuvos teatro sąjungoje skambės temperamentinga muzika. Šiaulių dramos teatro aktorė Nomeda Bėčiūtė sostinės publikai paruošė vakaro programą pavadinimu „Kol gali mylėti“(Keli štrichai Marlene Dietrich portretui).
Teatro publika gerai pažįsta aktorę N. Bėčiūtę, kuri gimusi ir užaugusi Vilniuje, po studijų tuometinėje Lietuvos valstybinėje konservatorijoje (dabar – LMTA), išvyko į Šiaulių dramos teatrą. Per daugiau nei dvidešimt metų jos kūrybinėje biografijoje susikaupė net 50 vaidmenų. Tačiau darbas su skirtingais režisieriais, dramaturgais, nuolatinis buvimas scenoje, neišsėmė kūrybinės energijos – Nomeda gilinasi į lietuvių poetų kūrybą ir jau keletą metų rengia įvairias literatūrines programas.
Paklausta kaip atrado Marlene Dietrich vaidmenį aktorė juokauja: „Tam reikėjo nusikirpti plaukus. Iš tiesų, tai man jį režisierė Regina Steponavičiūtė pasiūlė. Marlene Dietrich buvo nedidelio ūgio, mes ir vizualiai nepanašios. Aš nesistengiau jos pamėgdžioti, tai labiau minties, istorijos perteikimas. Dainų tekstus pasirašiau pati”.
Aktorė vakaro metu stengsis atskleisti ryškiausius ir svarbiausius legendinės asmenybės gyvenimo faktus. Žiūrovai turės progos iš arčiau susipažinti su Marlene, sužinoti, su kuo ir kaip ji bendravo, kaip pradėjo dainuoti ir vaidinti, kokie buvo jos santykiai su artimais žmonėmis, dėl ko kentėjo, koks buvo jos požiūris į meilę ir mirtį.


'Aktorė Nomeda Bėčiūtė atskleis Marlene Dietrich gyvenimą' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

© 2024 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos