GYVENIMAS KAIP GRAŽI KELIONĖ-n

Virginijos Kochanskytės gyvenimas – kaip graži kelionė

Balandžio 25 d., (pirmadienį), 18 val. Lietuvos teatro sąjungoje įvyks aktorės Virginijos Kochanskytės kūrybos vakaras „Gyvenimas – kaip graži kelionė“. Romantiškos ir ironiškos, šmaikščios ir lyriškos, ilgesingos ir svajingos aktorės autorinės interpretacijos gyvenimo kelionės tema, persipins su lietuvių ir pasaulio rašytojų tekstais.

Pastarųjų metų aktorės Virginijos Kochanskytės sukurtose programose ypatingas dėmesys  skiriamas  betarpiškam atlikėjų ir publikos bendravimui, intymios nuotaikos sukūrimui. Pati aktorė  yra pasakiusi: „Siekiu, kad atėję į susitikimą su manimi žmonės, visų pirma, apsvaigtų nuo emocijų srauto, o jam pasibaigus norėtų gyventi gražiau…“ .
Pasak muzikologės Eugenijos Žakienės, tokio žanro – vieno aktoriaus šou – propaguotojų Lietuvoje nedaug: „Na, nebent vienas kitas  humoristas išdrįsta  vienas okupuoti publikos dėmesį visam vakarui. Ji charizmatiška, originali, gilaus vidinio temperamento aktorė. Jos melodingas balsas  kūrinių interpretacijai suteikia įspūdingo raiškumo, ekspresijos, o žiūrovams dovanoja gyvenimo geismo kupiną, grožio ilgesiu persmelktą vakarą“.

Valandos trukmės teatralizuotame renginyje žiūrovai išgirs žymių Lietuvos ir užsienio rašytojų lyriką –  M. K. Čiurlionio, G. Markeso laiškų fragmentus, V. Mačernio, H. Nagio, Č. Milošo, J. Aisčio, A. Mickevičiaus, B. Baltrušaitytės, H. Radausko, V. Mačernio,  S. Nėries, Ž. Prevero, J. Vaičiūnaitės, K. Bradūno ir kitų.


'Virginijos Kochanskytės gyvenimas – kaip graži kelionė' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos