Lina Rastokaite

Susitikimas su aktore Lina Rastokaite

Lietuvos teatro sąjungoje lapkričio 6 d. 18 val. įvyks susitikimas su aktore Lina Rastokaite. Gerai žinoma atlikėja kviečia į jaukų vakarą, kuriame atvirus pašnekesius su publika šildys jos atliekamos mėgstamiausios dainos.

 

Talentingą aktorę Liną Rastokaitę žiūrovai pamėgo ne tik iš vaidmenų teatre, kine, televizijos serialuose, taip pat ir įvairių muzikinių projektų. Šių metų sausį ji tapo „Auksinio balso“ nugalėtoja. Lina Rastokaitė neabejotinai yra viena dainingiausių aktorių Lietuvoje, todėl pirmadienio vakarą išgirsti jos atliekamas dainas – išskirtinė dovana žiūrovui.

Aktorė dramos teatro režisūrą ir vaidybą baigė Klaipėdoje. Po studijų ji buvo padariusi ilgą pertrauką, 4 metus dirbo režisiere kūrybos agentūroje. Sulaukusi pasiūlymo Vilniuje pastatyti roko operą, suprato, kad nebenori grįžti į senąjį darbą, nori eiti į teatrą ir gyventi teatro ritmu.

„Nebuvo net minčių, kad aktoriaus duona sunki, mažai apmokama. Čia gal… kaip su meile. Jeigu myli, iš tikrųjų tą jauti. Rinksiesi ne turtingą. Rinksiesi tą, kurį myli“, – sako aktorė L. Rastokaitė.

Lina Rastokaita is spektaklio Varsuvos melodijos

Retai interviu duodanti populiari aktorė nusprendė pirmą kartą susitikti su ją mylinčiais žiūrovais kamerinėje teatro sąjungos erdvėje. Į renginį susirinkusi publika turės galimybę užduoti klausimus ir išgirsti žavingai asmeniškas jos istorijas.

„Nervinis gastritas, kalatojasi, burbuliuoja viskas viduje, taip suima viduje, pagauna… Ne baimė yra tas jaudulys – tai žinojimas, kad kažkas čia turės pildytis. Visada jaudinuosi prieš eidama į sceną“, – prisipažįsta Lina Rastokaitė, su nekantrumu laukianti susitikimo su žiūrovais vakaro.

 

Renginio bilieto kaina – 3 eur. Įsigyti galima renginio dieną prieš pasirodymą.


'Susitikimas su aktore Lina Rastokaite' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos