nusikaltimas ir bausme_06

Teatro sąjungoje – aktoriaus Liubomiro Laucevičiaus kūrybos vakaras

Spalio 16 d. 18 val. Teatro sąjungoje ilgai lauktas susitikimas su teatro ir kino aktoriumi Liubomiru Laucevičiumi. Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius žiūrovus kviečia į savo kūrybos vakarą.

Teatro gurmanai aktorių Liubomirą Laucevičių žino puikiai. Drąsiai ir išdidžiai jį galima vadinti vienu talentingiausių Lietuvoje aktorių. Pradėjęs savo kūrybinį kelią Juozo Miltinio teatre jau penkis dešimtmečius aktorius vaidina Klaipėdos ir Kauno dramos teatruose, Lietuvos ir Rusijos režisierių kino filmuose. Už nuopelnus ir vaidmenis teatre L. Laucevičiui 2000 m. įteiktas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžius, o 2015 m. net antrą kartą įvertintas Auksiniu scenos kryžiumi už vaidmenis spektakliuose „Miškinis“ ir „Hamletas“.

Pats aktorius kuklus ir savo pasiekimų nesureikšmina. „Aš net nustembu, kai kartais nepažįstami žmonės nusišypso, sveikinasi“, – prasitaria teatro ir kino aktorius L. Laucevičius, sukūręs daugiau nei 70-mt vaidmenų.
Liubomiras Laucevičius save priskiria prie intravertų ir prisipažįsta, kad jam yra geriau būti uždaram: „Noriu pabūti ir vienas, nemėgstu masių. Kita vertus, turiu būti ekstravertas, nes dirbu tokį darbą, kad turiu bendrauti su publika. Nebūtinai tiesiogiai, bet vis tiek turiu perduoti savo personažo jausmus, mintis“.
Džiaugiamės, kad retomis progomis, kai aktorius laisvas nuo spektaklių, repeticijų bei filmavimų, galime sulaukti jo Teatro sąjungoje. Šį kartą Liubomiras Laucevičius visgi pažadėjo atvirą pašnekesį apie savo kūrybinį gyvenimą ir lyriškus atokvėpius su mylimų poetų eilėmis.

 

Renginio bilieto kaina – 3 eur. Įsigyti galima renginio dieną prieš pasirodymą.


'Teatro sąjungoje – aktoriaus Liubomiro Laucevičiaus kūrybos vakaras' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos