Ginteityte 10

Teatro elitas: baleto solistė ir pedagogė Aušra Gineitytė

Ne visiems menininkams laikas tiksi vienodai. Baleto artistų sceninis gyvenimas trunka vos dvidešimt metų. Vėliau vieni keičia kitus, kiti keičia dar kitus. Ir taip be paliovos sukasi baleto artistų karjeros ratas.

Baleto solistė Aušra Gineitytė, regis, pergudravo laiką. Dvidešimt metų ji šoko solinius vaidmenis Lietuvos operos ir baleto teatre, vėliau tapo viena pagrindinių šokėjų choreografės Anželikos Cholinos spektakliuose. O paskutinį kartą sušoko būdama penkiasdešimties metų legendiniame A. Cholinos spektaklyje „Moterų dainos“.
„Balete reikia tvirto charakterio. Nesu aš kraštutinė perfekcionistė, bet kai imuosi noriu daryti, kiek galiu geriausia“, – interviu metu sako A. Gineitytė.

Ginteityte FINALE  č0 (1)
Šiandien Aušra Gineitytė Nacionalinės Čiurlionio menų mokyklos baleto skyriaus dėstytoja, jau daug metų savo didelę patirtį perduoda mokiniams, būsimiems baleto artistams.
Ne visi meno žmonės įsimenami, kiti tyliai ir ramiai praeina be pėdsako. Bet yra tų, kurių talentai išjudina, sukrečia žiūrovų pasaulius, įamžina akimirkas. Baleto artistė Aušra Gineitytė, neabejotinai, viena iš jų.


Lietuvos teatro sąjunga pristato video projektą „Teatro elitas“ apie žymiausius ir svarbiausius vyresnės kartos teatro menininkus. Video interviu jie dalinasi savo išskirtine kūrybine patirtimi ir atsako į įvairius klausimus apie kūrybą, menininko profesiją, gyvenimą teatru.

 


'Teatro elitas: baleto solistė ir pedagogė Aušra Gineitytė' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos