IMG-1832

Siaubo pasakos ne vaikams

Gruodžio 11 d. (antradienį), 18 val. įvyks paskutinis šių metų Lietuvos teatro sąjungos renginys. Rudens sezoną užbaigs žiūrovų mylimas Vitalijos Mockevičiūtės ir Neringos Varnelytės duetas. Aktorės pristatys spektaklį ,,Apie vėles, žemėj klajojančias“, skirtą siaubo pasakų gerbėjams. Bilieto kaina 5 eur.

Žmogui gemant ant svieto, ponas Dievas tuojaus, sako pakabina ant dangaus žvaigždutę, kad ji jam šviestų per visą gyvenimą. Ant tos žvaigždutės, sako, užkabintas ir jo ,,gyvasties siūlas“. Jei žmogus sveikas, laimingas – jo žvaigždė šviesiai spindi. Jam pavargus, nuskurdus, susirgus, ir žvaigždutė vos ne vos spindi. Giltinei gyvasties siūlą nukerpant, žmogui mirštant, ir jo žvaigždelė užgęsta..

Pasirodyme, kuriame netruks šiurpių istorijų (beje, spektaklis ne vaikams) bei smagių netikėtumų bus atskleista vieno žmogaus, kuriam buvo lemta pažinti baimę, žvilgtelėti į dvasių, vėlių, velnių pasaulį, gyvenimo kelionė. Apie žmogų, norėjusį apgauti pačią mirtį ir bandantį įminti Dievo sukurto pasaulio paslaptis.

IMG-1837

V. Mockevičiūtė ir N. Varnelytė spektaklyje panaudojo siaubo pasakas ir lietuviškas sakmes, užrašytas Jono Basanavičiaus bei Norberto Vėliaus.

Jau įprasta, kad jų pasirodymuose groja gyva muzika. Šį kartą skambės lietuviški tarpukario romansai atliekami muzikantų Dariaus Mockevičiaus ir Pauliaus Kovalenko (folkloro kapela ,,Ratilai“).

Kalbėdamos apie spektaklį aktorės pažymėjo, kad žiūrovams siaubo pasakas porins savo gimtąją dzūkiška tarme.


'Siaubo pasakos ne vaikams' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos