Masalskis_portretas

Pokalbis – diskusija su Valentinu Masalskiu

Lapkričio 16 d., (pirmadienį), 18 val., Lietuvos teatro sąjungoje sulauksime dar vienos teatro įžymybės. Teatro ir kino aktorius Valentinas Masalskis žada diskutuoti ir kalbėti su žiūrovais, atėjusiais į jo kūrybos vakarą.

Teatro visuomenei Valentino Masalskio nereikia pristatynėti. Per keturiasdešimt karjeros metų žinomas menininkas sukūrė daugybė puikių vaidmenų, spektaklių, užaugino aktorių kartą ir paklojo tvirtus pagrindus Klaipėdos Jaunimo teatrui. Pastarieji metai V. Masalskiui – vis dar intensyvūs. Pagrindinis vaidmuo lenkų režisieriaus Kristiano Lupos spektaklyje „Didvyrių aikštė“, vengrų režisieriaus Árpád Schillingo „Didis blogis“. „Noriu papasakoti apie šių dienų profesines patirtis, nuveiktus ir esamus darbus, jaunimą, ateinantį į teatrą, apie publiką. Kitaip tariant, apie teatrą, meną ir mus..“,- nedaugiažodžiavo V. Masalskis.

Aktorius, mėgstantis kalbėti apie tai, kas skauda, neramina ir jaudina teatre šį kartą tikisi iš žiūrovų ne tylos vakaro metu, o pokalbio. Todėl pirmadienio vakarą Teatro sąjungoje laukiami visi nerimstantys paklausti, išgirsti ir būti išgirsti.


'Pokalbis – diskusija su Valentinu Masalskiu' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos