A. Vilutyte_3

Pirmą kartą Lietuvos teatro sąjungoje: susitikimas su aktore Aldona Vilutyte

Balandžio 30 d. (pirmadienį), 18 val. Lietuvos teatro sąjungoje pirmą kartą svečiuosis aktorė Aldona Vilutytė. Į jaukų vakarą aktorė žadėjo pakviesti ir savo esamus bei buvusius studentus.

Charizmatiškoji Aldona Vilutytė – teatro ir kino žiūrovams gerai žinoma aktorė. Per daugiau nei 20 metų darbo ji sukūrė virš 70 vaidmenų Keistuolių teatre, Teatro laboratorijoje „Atviras ratas“, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, „NO THEATRE“ ir kituose teatruose. Ji profesionali filmų garsintoja ir dubliuotoja, radijo laidų vedėja. Studentų mylima Lietuvos muzikos ir teatro akademijos scenos kalbos ir vaidybos dėstytoja.

A. Vilutyte_2

Prieš kelis metus aktorė pradėjo naują veiklą – viešo kalbėjimo seminarus. „Dirbant teatre, man visada buvo labai įdomu visa, kas susiję su žmogaus balsu ir kalba. Garsinau ir dubliavau suaugusiems skirtus ir vaikiškus filmus nuo antro kurso. Išsivystė jautresnė klausa. Neįsivaizduojate, kiek galima pasakyti apie žmogų, jo charakterį, savijautą, netgi auklėjimo traumas iš kalbėjimo manieros ir balso!“, – apie naują veiklą užsiminė aktorė.

Aldona Vilutytė talentinga menininkė, savo kūrybinės erdvės neapsibrėžianti vien teatru. Ji taip pat puiki skaitovė, burianti studentus ir jaunus profesionalus į literatūrinio skaitymo vakarus, pavadinimu „Literariumas“. Pati aktorė 2016 m. „Poezijos pavasaryje“ apdovanota geriausios skaitovės prizu.

A. Vilutyte_4

Ne veltui į savo vakarą Lietuvos teatro sąjungoje aktorė pasikvietė keletą „Literariumo“ dalyvių, esamų ir buvusių studentų, kurie drauge su ja skaitys savo mylimų poetų eilėraščius.

Ne dažnai su žiūrovais susitinkanti aktorė žadėjo nuoširdų pašnekesį apie savo įdomų, spalvingą ir mylimą kūrybinį gyvenimą: „Anksčiau savo veiklos įvairovę vadinau blaškymusi, neradimu savo vietos. O dabar manau, kad gal toks yra mano kelias – iš įvairių darbų skirtingose sferose ir susidaro mano gyvenimo paveikslas. Toks mano nuosavas vilutytiškas koliažas“.

 

Renginių bilieto kaina – 3 eur. Įsigyti galima renginio dieną prieš pasirodymą.


'Pirmą kartą Lietuvos teatro sąjungoje: susitikimas su aktore Aldona Vilutyte' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos