rsz_1rsz_©laura_vanseviciene-7160

Pavasario renginių sezoną pradeda Andrius Bialobžeskis

Balandžio 9 d. (pirmadienį), 18 val. Lietuvos teatro sąjungos pavasario renginių sezoną pradės aktorius Andrius Bialobžeskis, kuris į susitikimus su žiūrovais visada pasiima mylimų poetų eilėraščius.

Vienas žinomiausių Lietuvos aktorių, „Auksinio scenos kryžiaus“, „Sidabrinės gervės“ laureatas Andrius Bialobžeskis jau daug metų yra neabejingas poezijai, ruošia įvairias literatūrines, muzikos programas.  Aktoriui darbo kine ir teatre netrūksta, tačiau eiles jis skaito todėl, kad toks yra jo vidinis poreikis. „Tai sala, užuovėja, kurioje esi nuoširdus. Skaitau ne todėl, kad neturiu ką dirbti, poreikis toks iš vidaus. Mūsų poezija – toks lobynas, kuriame nėra pabaigos“, – sako jis.

Susitikimo su žiūrovais metu aktorius skaitys Lietuvos poetų – Kazio Bradūno, Henriko Nagio, Alfonso Nykos-Niliūno, Henriko Radauskos eiles.

©Laura_Vanseviciene-7141Lauros Vancevičienės nuotr.

A. Bialobžeskio pirmoji pažintis su poezija prasidėjo dar studijuojant. Jo pirmas viešas pasirodymas įvyko 1993 metų sausį, kai skaitė Sigito Gedos eilėraščių ciklą „Nakties žiedai“ Menininkų rūmuose (dabartinėje Prezidentūroje). Aktorius visada ieško ryšio su klausytojais, o neįprastų skaitymo formų neieško, pasak jo, žmonėms reikia nuoširdumo ir tikrumo.

„Eilėraščiai – tai ne jausmai. Eilėraščiai – tai patirtis. Reikia daug išgyventi, pragyventi, išbandyti, pralaimėti, nugriūti, atsikelti, kad tas eilėraštis susikurtų“, – sako žinomas aktorius.

 

Renginių bilieto kaina – 3 eur. Įsigyti galima renginio dieną prieš pasirodymą.


'Pavasario renginių sezoną pradeda Andrius Bialobžeskis' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos