Saulius-Bareikis-1024x683

Muzikinis susitikimas su aktoriumi Sauliumi Bareikiu

Lapkričio 19 d. (pirmadienį),18 val. Lietuvos teatro sąjungoje įvyks susitikimas su aktoriumi Sauliumi Bareikiu.

Saulius Bareikis – žinomas aktorius, daugelio mėgstamas ne tik už vaidmenis teatre ar kine, bet ir ilgametę muzikinę veiklą. Aktorius nuo jaunystės dienų kuria dainuojamosios poezijos dainas, todėl su malonumu į sceną dažniau lipa būtent dainuoti. Nuoširdus, jautrus ir atviras – taip dažniausiai atsiliepia žiūrovai apie S. Bareikio koncertus. „Dainuodamas turi apsinuoginti, skaityti savo muzikinį dienoraštį“, – sako aktorius.
Pirmadienio vakarą bus gera proga tuo įsitikinti. Susitikime su publika aktorius atrinko pluoštą savo mėgiamų dainų, kurias dovanos klausytojams.
Saulius Bareikis didelio populiarumo kaip muzikantas sulaukė kartu su savo kolegomis O. Ditkovskiu ir K. Smoriginu susibūręs į grupę „Aktorių trio“. 1995 m. charizmatiška trijulė akimirksniu pelnė klausytojų simpatijas. Vėliau grupei iširus, aktorius rengė solinius koncertus. 2008 m. pasirodė pirmasis Sauliaus Bareikio autorinis albumas – „Svečias“. Albume – 11 dainų, sukurtų pagal poetų A. A. Jonyno, R. Danio, V. Mačernio, R. Stankevičiaus bei paties bardo žodžius.
„Kokie jausmai lydi mano kūrybą? Įvairūs. Daugiausia nostalgija. Žinoma, ir meilė. Tiesiogiai ir kitaip. Kam? Mylimai moteriai, sau“, – paprašytas nupiešti savo mūzą viename interviu atsakė žinomas aktorius.


'Muzikinis susitikimas su aktoriumi Sauliumi Bareikiu' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos