Jolanta Puodėnaitė

Klaipėdos dramos teatro aktorės J. Puodėnaitės monospektaklis „Aš laukiu tavęs, mielasis“

Lietuvos teatro sąjungoje spalio 30 d. 18 val. įvyks Klaipėdos dramos teatro aktorės Jolantos Puodėnaitės monospektaklis pagal Dario Fo ir Franka Rame komediją „Aš laukiu tavęs, mielasis“.

Ryški komedija žaižaruoja intriguojančia siužetine linija, humoru ir puikia Klaipėdos dramos teatro aktorės Jolantos Puodėnaitės vaidyba. Klaipėdos Pilies teatre užgimęs spektaklis (spektaklio režisierius Alvydas Vizgirda) spėjo ne tik vietinėje scenoje pasirodyti, bet ir tolimajame užsienyje. Monospektaklis apkeliavo Vienos, Hamburgo, Berlyno, JAV lietuvių bendruomenes, dalyvavo festivaliuose Lietuvoje, Ukrainoje, Kirgizijoje, o 2016 m. pavasarį  šis spektaklis Tarptautiniame monospektaklių festivalyje Makedonijoje pelnė pagrindinį apdovanojimą Grand Prix.

Jolanta Puodėnaitė žinoma Klaipėdos dramos teatro aktorė, per dvidešimt savo karjeros metų sukūrė daug įsimintinų vaidmenų: Eglę spektaklyje „Eglė žalčių karalienė“, Dženę – „Viešbučio kambarys Nr.13“, Gunę Gervydaitę – „Kuprelyje“, Mintiją – „Viskas sode“, Virdžiniją – „Mesjė A“, Klodiną – „Ožyje“, Preilą – „Tautkrūšoje“, Giną – „Laukinė antis“, Lindą – „Girti“ ir kt.

J. Puodėnaitė monospektaklyje „Aš laukiu tavęs, mielasis“ kuria trenktos, vienišos moters vaidmenį, kurią užrakinęs namuose laiko pavyduliaujantis vyras. „Ta moteris gyvena savame pragare, kurį sukūrė ji ir jos artimieji. Nusivylusi, vieniša, neturinti su kuo pasišnekėti ir negalinti būti savimi“, – apie vaidmenį pasakojo aktorė.

„Aš laukiu tavęs, mielasis“ yra šiuolaikinė žinomų Italijos dramaturgų vyro ir žmonos Dario Fo ir Frankos Rome pjesė. Dario Fo 1997 metais buvo apdovanotas Nobelio premija. Svarbiausios jo teatro savybės – improvizacija, psichologizmo atsisakymas, groteskas.

Monospektaklio pjesėje pagrindinis dėmesys sukoncentruotas į aktorės vaidybą bei tekstą, žybčiojantį aštria satyra. Tekstas erzina ir žada netikėtų atradimų.

 

Spektaklio trukmė 1 val.

Bilieto kaina – 3 eur. Įsigyti galima renginio dieną prieš pasirodymą.


'Klaipėdos dramos teatro aktorės J. Puodėnaitės monospektaklis „Aš laukiu tavęs, mielasis“' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos