Elvyra Zebertaviciute-2017

Teatro elitas: aktorė Elvyra Žebertavičiūtė

Atsiskleisti šimtu procentu teatre – sunkiai pasiekiama svajonė aktoriui. Viduje tūnantis kūrybinis užtaisas dažnai ir neišauna. O patekus į režisieriaus taikinį dar toli gražu nereiškia, kad jis sugebės pastebėti aktoriaus talentą. Aktorei Elvyrai Žebertavičiūtei truputį pasisekė. Ji gimė apdovanota talentu, tikslingai mokėsi ir įgijo aktorės profesiją, dirbo Valstybiniame jaunimo teatre, sukūrė ryškių vaidmenų, filmavosi kine, daug dirbo radijo spektakliuose, įgarsinant filmus, buvo poezijos skaitovė. Bet visa tai sausi faktai, už kurių neiškalbėti pergyvenimai, bemiegės naktys, nesuskaičiuoti praradimai.

Aktorė E. Žebertavičiūtė – didelio temperamento žmogus, kovojanti už savo ribas ir vertybes, teatro profesionalė, galinti ir žinanti labai daug. Tačiau per ankšti tie jos praeities rūbai, galėjo ji žymiai daugiau – suvaidinti, dirbti teatre ir perduoti ateities kartoms.

 


Lietuvos teatro sąjunga pristato tęstinį video projektą, kurio metu kalbina žymiausius ir svarbiausius Lietuvos teatro scenos veteranus ir vyresnės kartos menininkus. Videointerviu jie dalinasi savo išskirtine kūrybine patirtimi ir atsako į įvairius klausimus apie teatrą, menininko profesiją, darbo scenoje ypatybes.

 


'Teatro elitas: aktorė Elvyra Žebertavičiūtė' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos