Vilforas Montekristas

Baritonas Giedrius Prunskus pradeda Teatro sąjungos pavasario renginių sezoną

(Nuotraukoje Giedrius Prunskus – antras iš kairės. Scena iš Kauno valstybinio muzikinio teatro spektaklio  „Grafas Montekristas“.)

Lietuvos teatro sąjunga vėl atveria duris ir kviečia į naują pavasario renginių sezoną. Balandžio 3 d. (pirmadienį), 18 val. įvyks Kauno valstybinio muzikinio teatro solisto Giedriaus Prunskaus kūrybos vakaras.

Baritonas Giedrius Prunskus vokalo meno paslapčių sėmėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, Leipcigo (Vokietija) Felixo Mendelssohno-Bartholdy vardo aukštojoje muzikos mokykloje, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro operos studijoje. Baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos meno aspirantūrą, jam dėstė dainavimo pedagogas prof. Virgilijus Noreika.

Žinomas dainininkas kviečiamas dainuoti baritono vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, taip pat bendradarbiauja su Kauno filharmonija, Kauno valstybiniu choru, įvairiais Lietuvos chorais bei orkestrais.
Greta kūrybinio darbo G. Prunskus ugdo jaunuosius dainininkus. Nuo 2006 m. dirba Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakulteto lektoriumi. Daug metų dėsto Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje.

Būtent Juozo Gruodžio konservatorijos gimnazistus dainininkas pasikvietė į savo kūrybos vakarą. 9-12 klasių moksleiviai – Kajus Rudžionis, Vytis Kišūnas, Dominykas Papovas ir Andrius Bakanas drauge su savo mokytoju atliks įvairaus žanro kūrinius – liaudies dainas, arijas iš miuziklų, klasikines kompozicijas. Jiems akomponuos pianistė Paulė Galinienė. Pasak, vakaro sumanytojo, koncerto programa bus teatrališka – netrūks nei ramių, lyriškų, nei dramatiškų nuotaikų.

Renginio bilieto kaina – 3 eur. Įsigyti galima renginio dieną prieš pasirodymą.


'Baritonas Giedrius Prunskus pradeda Teatro sąjungos pavasario renginių sezoną' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos