saulius-siparis-ir-ramune-peciuliene-56bc503a3b3e0

Aktorius Saulius Siparis kviečia į savo kūrybos vakarą

„Domino“ teatro nuotr. 

Gegužės 8 d. (pirmadienį), 18 val. Lietuvos teatro sąjungoje įvyks teatro ir kino aktoriaus Sauliaus Sipario kūrybos vakaras.
Aktorius Saulius Siparis retomis progomis rengia kūrybos vakarus. Repeticijos, spektakliai, filmavimai kine pasiglemžia visą aktoriaus laiką ir susitikti su žiūrovu belieka tik spektakliuose. „Aktorius – tai ne profesija, tai gyvenimo būdas. Nepaprastai įdomus ir tuo pačiu labai sudėtingas“, – sako S. Siparis. Visgi didelis noras pasidalinti kūrybine patirtimi, aktorių privertė surasti tą svarbią akimirką atviram pokalbiui su savo žiūrovu.
Vakaro metu S. Siparis dalinsis mintimis apie teatrą, šiandienos ir praėjusį, apie tai, kas brangu ir svarbu – apie gyvenimą teatru.
Saulius Siparis vienas iš nedaugelio Lietuvos aktorių nusifilmavęs daugiau nei 30 lietuvių ir užsienio režisierių filmuose. Jam teko filmuotis ir bendrauti su ne viena Holivudo garsenybe. Tačiau aktoriui teatras – mieliausi sielos namai.
Šiuo metu aktorius vaidina komedijos teatro „Domino“ spektakliuose. „Komedija – tai žaidimas, kurį drauge žaidžia aktoriai ir žiūrovai. Tai emocinis malonumas, kurį sukuriame kartu spektaklio metu. Jungtinėse Valstijose ne veltui komedijos žanras yra brangiausiai apmokamas. Prajuokinti žmones – sudėtinga“, – teigia S. Siparis.

Apie komedijas teatre, nenuilstamas dramas užkulisiuose ir dar daug kitų svarbių istorijų aktoriaus gyvenime bus papasakotos Sauliaus Sipario akistatoje su žiūrovu.


'Aktorius Saulius Siparis kviečia į savo kūrybos vakarą' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos