foto autorė- Monika Penkutė

Aktorė Toma Vaškevičiūtė kviečia į savo pirmąjį kūrybos vakarą

Pirmadienis – vienintelė diena savaitėje, kai aktorius nerepetuoja, nesigrimuoja ir nevaidina. Poilsio nuo teatro dieną aktorius išlenda iš svetimų gyvenimų rūbų ir lieka su savais  – tikrais ir mažai kam žinomais. Šį kartą atvirumo vakarui ryžosi talentinga jaunosios kartos aktorė Toma Vaškevičiūtė. Susitikti, susipažinti, pabūti kitaip nei įprasta teatre sostinės pubika kviečiama spalio 24 d.,( žinoma, pirmadienį), 18 val. Lietuvos teatro sąjungoje.

Toma Vaškevičiūtė viena ryškiausių šiandienos Lietuvos aktorių, aktyviai dirbanti teatre, kine ir televizijoje. Jauna aktorė per savo karjerą jau sukūrė virš dvidešimt vaidmenų teatre, virš dešimt kine, o netrukus pasirodys istoriniame seriale „Laisvės kaina. Savanoriai“, kurį transliuos nacionalinė televizija.

Aktorės apdovanojimų sąraše ir vienas svarbiausių Lietuvoje – „Auksinis scenos kryžius“. 2010 m.  jai įteiktas už pagrindinį Luizės vaidmenį spektaklyje „Laimingi“ ( rež. Artūras Areima, KVDT).
Kalbėdama apie kūrybos vakarą teatro sąjungoje T. Vaškevičiūtė neslėpė noro, kad jis būtų šiltas, atviras ir šiek tiek netikėtas: „Skaitysiu savo gyvenimo aprašymą, išduosiu mano pačios rašytus repeticijų užrašus, įsimintinus pokalbius – stengsiuos, kuo labiau susipažinti su savo žiūrovu, kuriam įdomi mano kūryba“.
Negalintys atvykti į susitikimą su aktore pirmadienį, artimiausiu metu galės ją pamatyti įprastai – Lietuvos nacionalinio dramos teatro scenoje. Lapkričio 5 dieną įvyks spektaklio „Gyvūnas (Ku kū) (rež. R. Atkočiūnas) premjera, kuriame aktorė Toma Vaškevičiūtė atliks vieną pagrindinių vaidmenų.


'Aktorė Toma Vaškevičiūtė kviečia į savo pirmąjį kūrybos vakarą' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos