5

Smagios dūšios padauža. Dainuojamoji poezija kartu su Mindaugu Ancevičiumi

Lietuvos teatro sąjungoje gegužės 18 d., 18 val. įvyks jaunosios kartos bardo Mindaugo Ancevičiaus koncertas. Nemažą klausytojų ratą subūręs M. Ancevičius dainuoja ne tik savo, bet ir garsių poetų, lietuvių liaudies tekstais. Jo dainos impulsyvios, tvirtos, atliekamos su nepaprasta vidine energija ir profesionalumu, kuri tikrai nepaliks abejingų dainuojamosios poezijos mylėtojų.

„Smagios dūšios padauža tiek scenoje tiek gyvenime. Karts nuo karto sukuriantis kokią dainą savo arba tikrų poetų eilėmis“ – tokiais žodžiais trumpai save apibūdina jau keletą metų itin sėkmingai muzikuojantis jaunasis aktorius.

M. Ancevičius gimė Joniškyje. Nuo vaikystės savarankiškas ir labai aktyvus, gimtajame mieste dukart baigė muzikos mokyklą: choreografiją ir akordeono klasę. Gitara išmoko groti pats. Dar besimokydamas vidurinėje svajojo apie aktorystę, tad nenuostabu, kad pasuku šiuo keliu: Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje baigė vaidybos studijas (kurso vadovas – Algirdas Latėnas). Šiuo metu gyvena iš “žaidimo su lėlėmis” Kauno Valstybiniame Lėlių Teatre, o šiaip gyvenime mėgstantis daryti viską.

M. Ancevičius aktyviai dalyvauja įvairioje muzikinėje bei visuomeninėje veikloje. Groja, dainuoja, vaidina, organizuoja renginius (jis yra vienas iš dainuojamosios poezijos, džiazo ir dailės festivalio Joniškyje „3 Mūzos“ organizatorių). Jaunajam aktoriui yra ne kartą tekę išbandyti jėgas kino aikštelėje. Vienas paskutinių Mindaugo darbų – vaidmuo R. Marcinkaus filme „Pakeliui“ (2014).

Savąjį klausytojų ratą subūręs M. Ancevičius dainuoja ne tik savo, bet ir garsių poetų, lietuvių liaudies tekstais. Aktorius yra daugiametis Tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio „Tai – aš“ dalyvis. 2008 m. atlikėjas buvo apdovanotas Sauliaus Mykolaičio vardo premija. dalyvavo meno projekte „Lietuvos ir Gruzijos laisvės menas Garikuloje“, grojo tarptautiniame poetiniame projekte „Magnus Ducatus Poesis“ Krokuvoje.

M. Ancevičius prikausto žiūrovų dėmesį neabejotinu talentu, tad kviečiame jo pasiklausyti jau ateinantį pirmadienį.


'Smagios dūšios padauža. Dainuojamoji poezija kartu su Mindaugu Ancevičiumi' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos