5460b6b2e6616

Pantomimos spektaklio „Žavūs nerangumai“ premjera!

5460afd8950a7

Praėjusiais metais, Lietuvos teatro sąjungoje režisierė Virginija Kuklytė pristatė spektaklio „Žavūs nerangumai“ eskizą. Tąkart konkurso „Jaunojo režisieriaus eksperimento“ laureate, talentinga jaunoji menininkė iš kitų dalyvių išssiskyrė spektaklio idėja. Režisierė, naudodama įvairias kūno valdymo technikas, siekia kalbėti apie paradoksalią žmogaus gyvenimo pusę. „Lietuvoje trūksta fizinio teatro, ypatingai profesionalių pantomimos spektaklių. Spektaklyje „Žavūs nerangumai“ bus ne tik teatrinio judesio, bet ir nemažai sveiko humoro, o tai, manau, yra labai svarbu jauniems žiūrovams, kuriuos siekiama sudominti šiuo pastatymu“, – apie konkurso nugalėtoją V. Kuklytę kalbėjo Lietuvos teatro sąjungos pirmininkas Ramutis Rimeikis.

V. Kuklytė spektaklį kūrė su ištikimais kurso draugais, kūrybinės trupės „Degam“ nariais. „Žavūs nerangumai“ – šmaikščia ir aistringa kalba prabils apie amžinus dalykus: norą mylėti ir būti mylimiems, apie draugystės ir jautrumo ilgesį. Spektaklis sukurtas iš miniatiūrų, plastikos kalba pasakojančių apie žmonių santykius, kasdienes jų situacijas, kupinas ir graudulio, ir gero humoro. „Čia, kaip ir gyvenime: tai, kas graudu ir liūdna, koja kojon žengia su tuo, kas linksma ir juokinga. Norime, kad žiūrovas spektaklyje susidurtų su pačiu savimi – įsimylėjusiu, trokštančiu atjautos ir dėmesio, ar papraščiausiai norinčiu dūkti ir apie nieką negalvoti“, – kalbėdama apie artėjančią premjerą teigė režisierė.

26-erių metų režisierė baigė aktorinio meistriškumo (pantomimos) studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (kurso vadovas – Juozas Javaitis). Nors jau sukūrė dešimtis įsimintinų vaidmenų įvairiuose teatruose, V. Kuklytė prisipažįsta, kad režisūra yra jos didžiausia aistra. „Mūsų spektaklyje veiks ne mimai klasikiniais baltais veidais ir dryžuotais drabužiais, o šiuolaikiški, išskirtiniai ir seksualūs aktoriai, nebijantys išsiskirti iš minios, kaip ir šiuolaikiniai jauni žiūrovai. Spektaklio kūrėjams – tai smagus, aistringas pasimatymas su žiūrovais, o žiūrovams – puiki galimybė prisikaupti teigiamos energijos. “ – apie spektaklį, kurio laukiama jau šį šeštadienį, kalba režisierė.

Jaunoji režisierė spektaklyje „Žavūs nerangumai“ sieks šiuolaikiniame Lietuvos teatro kontekste atgaivinti pantomimos žanrą. Pantomima jos akimis – tai begalinės fantazijos ir grožio sąjunga.

Bilieto kaina – 10 Lt.
Bilietus į spektaklį bus galima įsigyti prieš renginį.


'Pantomimos spektaklio „Žavūs nerangumai“ premjera!' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos