55656234b3ead

Atviri pašnekesiai su populiariausiais jaunosios kartos aktoriais

556562350155a

556562351e194

Pirmąją vasaros dieną Lietuvos teatro sąjunga savo žiūrovus pakvies į paskutinį šio sezono renginį. Birželio 1 d., 18 val. įvyks susitikimas su viena populiariausia jaunosios kartos aktorių trijule – Monika Vaičiulyte, Ainiu Storpirščiu ir Mariumi Repšiu. Veržlūs, šmaikštūs, talentingi aktoriai paruošė smagią ir intriguojančią vakaro programą.

Akivaizdu, kad šiandien aktorių trijulė yra ant bangos. Kodėl? Patys aktoriai pasakytų, kad tiesiog atsidūrė tinkamu laiku tinkamoje vietoje. Visgi jaunų aktorių kūrybinė biografija ne tokia ir atsitiktinė, o paremta kruopščiu darbu ir apdovanojimais. Jų kūrybinė draugystė užsimezgė režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklyje „Išvarymas“, kuriame už sukurtus ryškius pagrindinius veikėjus kiekvienas buvo apdovanotas ar bent nominuotas „Auksiniu scenos kryžiumi“. Neabejotina šio spektaklio populiarumo ir vis dar anšlaginio spektaklio sėkmė – šių trijų aktorių talentas ir darbas. Nestebina ir faktas, kad aukščiausią Lietuvoje teatro įvertinimą jau turi visa aktorių trijulė: 2011 metais aktorė Monika Vaičiulytė penlė „Auksinį scenos kryžių“ už vaidmenį pjesėje „Mergaitė, kurios bijojo Dievas“, 2011 m. Ainis Storpirštis apdovantas jaunojo menininko kategorijoje ir tais pačiais metais Marius Repšys už geriausią antraplanį vaidmenį O. Koršunovo režisuotame spektaklyje „Išvarymas“. O kur dar įsimintini vaidmenys režisierių Gintaro Varno, Vido Bareikio ir maestro Eimunto Nekrošiaus spektakliuose.

Talentingus jaunus aktorius sukviesti į Lietuvos teatro sąjungą – nemenkas iššūkis. Repeticijos, spektakliai, nauji pastatymai, filmavimai, gastrolės, nauji užmojai… Darbų ir įvykių virtinė – sėkmingų aktorių duona kasdieninė. Per savo vienintelę savaitėje poilsio dieną – pirmadienį aktoriai nusprendė pasišnekučiuoti su žiūrovais. Aktoriai žada apie viską arba daug ką, bet pirmuosius smalsiausius ir nuoširdžiausius klausimus jie nori užduoti vienas kitam. Vakaro metu aktoriai bus ir moderatoriais, ir herojais, ir tuo, kuo dar sužinosime jau šį pirmadienį Lietuvos teatro sąjungoje.

Nuotraukos – fotografo D. Matvejevo.


'Atviri pašnekesiai su populiariausiais jaunosios kartos aktoriais' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos