54f863ddeaad7

10+1 temų apie teatrą su Romualdu Ramanausku

Lietuvos teatro sąjungos meno kūrėjo asociacija paremiant Spaudos, radijo ir televizijos fondui pristato projektą „10+1 temų apie teatrą su…“. Projekto iniciatoriai kalbina žymiausius Lietuvos teatro scenos veteranus, kurie dalinasi savo kūrybine patirtimi ir atsako į įvairius klausimus apie teatrą bei aktoriaus meistrystę.

10+1 temų apie teatrą su Romualdu Ramanausku

Per dvidešimt minučių prabėgti penkiasdešimt gyvenimo metų neįmanoma. Tačiau galima užčiuopti įsimintinų akimirkų pulsą, išryškinti prisiminimų nuotraukas. Su aktoriumi Romualdu Ramanausku kalbėjomės jo namuose, fone antikvarinio senelio laikrodžio, kuris vis dar gyvybingu kvėpavimu judino mūsų laiką. Mano herojaus gyvenimas dramatiškas, lyg ir įprasta, kad tai išskirtinai talentingų asmenybių bruožas – nešti savo nesuvaldomo talento naštą. Aktoriaus kūrybinėje biografijoje daugiau nei penkiasdešimt pagrindinių vaidmenų teatre, virš keturiasdešimt kine, televizijoje. Daugybė daugybė sukurtų personažų, didžiulė šlovė, tylus atsitraukimas ir nauji, lemtingi atradimai.
Laikrodis muša šiandieną, o mes su Aktoriumi sėdame ir keliaujame, ten kur buvo gera, kur rūpėjo ar skaudėjo, buvo įspūdinga, sunku ir vis dar lengva.

Video žiūrėkite naujamė lange pažymėję šią nuorodą


'10+1 temų apie teatrą su Romualdu Ramanausku' nėra komentarų

Būk pirmas parašęs komentarą!

Ar norėtumėte pasidalinti savo mintimis?

Jūsų el. paštas nebus publikuojamas.

@2015 Lietuvos Teatro Sąjunga | Visos teises saugomos